DİA, Bir Kobi Hikayesi'ni Gururla Sunar! Keyifli Seyirler... İZLEYİN!

Blog

Depo yönetim sistemi, her firmanın tedarik zincirinin en önemli unsurlarından biridir. Şirketin ürün sevkiyatı için iş akışının sorunsuz şekilde ilerlemesi, doğru sistemin kurulmasından geçer. Ürün satışı gerçekleştiren şirketlerde iyi bir depo yönetim sisteminin kurulamadığı şirketlerde, satış ve pazarlama süreçlerinde de istenen başarı elde edilememektedir. Depo yönetim sistemi konusunda sorun yaşayan şirketlerin iç sistemleri verimli bir … Okumaya devam et İyi Bir Depo Yönetim Sistemi Nasıl Olmalı?
Son zamanlarda sık sık duyulan konkordato, hem şirketler hem de vatandaşlar tarafından çokça merak edilen bir konu haline gelmiştir. Peki, konkordato nedir? Konkordato nasıl ilan edilir? Konkordato komiseri kimdir? Konkordato süreci nasıl işler? Konkordato veren şirketler ve konkordato ilan eden firmalar hakkında tüm merak edilenleri bu yazıda anlatmaya çalıştık. Konkordato Nedir? İtalyanca'dan Türkçe'ye giren konkordato … Okumaya devam et Konkordato Nedir? Ne İşe Yarar?
Bulut kurumsal kaynak planlama (ERP - Enterprise Resource Planning) platformları, organizasyonel bir görünürlük sağlamak, tek bir platformdan kritik veriler elde etmek, uzaktan çalışan işgücünün arasında işbirliği sağlamak gibi günümüzün belirsiz iş ortamında, firmaların hızlı kararlar almalarına destek olmaktadır. Bu makalede sizlere, bulut ERP sisteminin şirketinize sağlayacağı 7 faydayı anlatmak istedik. 2020 yılının başlarında pandemi nedeniyle … Okumaya devam et Bulut ERP Programların Şirketler İçin 7 Faydası
Kıdem tazminatı, işçinin çalıştığı şirketteki en büyük güvencelerinden birisidir. Bu yüzden akıllara sık sık "Kıdem tazminatı nasıl hesaplanır" sorusu gelmektedir. Sigortalı bir şekilde çalışan işçilerin en önemli güvencesi olan kıdem tazminatı, günümüzde işçi sendikalarının da en keskin şekilde tavır ortaya koyduğu konudur. İşçilerin en büyük güvencesi olarak kabul edilen kıdem tazminatı hakkında bugüne kadar tüm … Okumaya devam et Kıdem Tazminatı Hesaplama
Şirket ana sözleşmesi, özünde esas sözleşme olarak da bilinmektedir. Şirket üzerinde kurulan bir ortaklık anlaşmasının anayasası olarak da tanımlanabilir. Daha farklı bir ifadeyle şirket esas sözleşmesi, kuruluş sürecindeki bir şirketin ortakları tarafından imzalanmakta olan resmi belgedir. Bir firmanın ortaya çıkışı ve kurulan ortaklığın tüzel bir kişilik elde etmesi adına şirket ana sözleşmesi kurulması zorunlu tutulmuştur. … Okumaya devam et Şirket Ana Sözleşmesi Nedir? Neler İçerir?
BİLGİ AL