E-Fatura Zorunluluğunuz Olup Olmadığını Hemen Öğrenin!

Blog

Kategoriler Blog
Muhasebe, küçük ya da büyük fark etmeksizin her işletmenin temel ihtiyaçlarının başında yer almaktadır. Ancak ön muhasebe ve genel muhasebe kavramları sık sık karıştırılmaktadır. Özünde her iki kavramın da kendisine has özellikleri ve ciddi farklılıkları bulunur. Bu yazımızda ön muhasebe nedir, ön muhasebe programı nedir ve ön muhasebe programlarının faydaları nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulacağız. … Okumaya devam et Ön Muhasebe Programı Nedir? Faydaları Nelerdir?
Kategoriler Blog
Marka cinsiyeti, bir markanın logosuyla, reklam faaliyetleriyle, ürünleriyle, tercih ettiği sosyal sorumluluk projeleriyle ve öne çıkardığı şirket yüzleriyle oluşturduğu sembolik cinsiyeti olarak tanımlanabilir. Peki, marka cinsiyetini belirleyen unsurlar nelerdir? Marka cinsiyeti neden önemlidir? Bilindiği üzere her pazarlama sürecinin başrolü markadır. Marka ne kadar bilinirse, pazarlama faaliyetleri de o kadar başarılı olur. Markalar, logolarıyla, pazarlama faaliyetleriyle … Okumaya devam et Marka Cinsiyeti Nedir?
Kategoriler Blog
Online muhasebe programı olarak da bilinen çevrimiçi muhasebe yazılımları, bulut tabanlı olabileceği gibi, web tabanlı da olabilmektedir. Genel olarak online muhasebe programlarının çalışma mantığı, kullanıcıların işledikleri verileri bulut sistemine göndermesi üzerine kuruludur. Muhasebe uygulamaları, bir bulut uygulama servis sağlayıcı, internet ya da farklı aktarım yapıları aracılığıyla kullanıcılar tarafından kullanılabilmektedir. Yani bir işletmede çalışan herkes, istedikleri … Okumaya devam et Online Muhasebe Programı Nedir?
Kategoriler Blog
Muhasebe yazılımı basitçe, işletmelerin finansal kayıtlarını takip edebilmelerini, mali durum hakkında analizler alabilmelerini ve e-belge gibi işlemlerini yapabilmelerini sağlayan bilgisayar destekli programlardır. Muhasebe yazılımları, özellikleri ve kullanım türlerine göre farklılıklar göstermektedir. Web tabanlı muhasebe yazılımları Masaüstü muhasebe yazılımları Ön muhasebe programı Modüller ile geliştirilebilen muhasebe yazılımları Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımları Neden Muhasebe Yazılımı Kullanılmalıdır? … Okumaya devam et Muhasebe Yazılımı Nedir? Faydaları Nelerdir?
Kategoriler Blog
E-irsaliye, zamandan ve maliyetlerden tasarruf sağlarken, çevreyi de muazzam ölçüde korumaktadır. Matbu irsaliyeden farklı olarak, dijital ortamda hazırlanır. Bu yazımızda e-irsaliye geçiş şartları, kimler e-irsaliye kullanmak zorunda gibi soruların yanıtlarını paylaşıyor olacağız. E-faturaya geçişler günden güne hız kazanırken, e-irsaliye uygulamasına geçişler de gündemde yer alıyor. Peki, e-irsaliye nedir? Kimler e-irsaliye zorunluluğuna dahil oluyor? Matbu irsaliyeden … Okumaya devam et 2022 E-İrsaliye Zorunluluğu
BİLGİ AL