Blog

Kategoriler Blog
Günümüzde hızla artan dijitalleşme, beraberinde e-ticaretin yükselişini sağladı. Bu da aslında dolaylı yoldan B2B e-ticaretin çok daha fazla önem kazanmasına sebep oldu. B2B pazarlamanın geleceği oldukça parlak görünüyor. Çünkü şimdiden çevrimiçi satın alımların yüzde 75 gibi büyük bir oranı, B2B satın alımlarından oluşuyor. 2020 yılında Meticulous Research’ın yaptığı bir araştırmaya göre, 2025 yılına kadar küresel … Okumaya devam et B2B e-Ticaret Nedir, Nasıl Yapılır?
Kategoriler Blog
Pazarlama dünyası, yeni teknolojileri ve trendleri ilk benimseyenlerden olmaya devam ediyor. Yeni teknolojilerin ve NFT, metaverse gibi trendlerin ne denli işe yarar olduğu da, yine pazarlamacıların bu teknoloji ve trendlerle başarılı projeler yapmasıyla ortaya çıkıyor. 2022 yılı da benzer şekilde herhangi bir değişim olmadan devam ediyor. Pazarlamacılar, giderek artan çevrimiçi ve dijital yaşam tarzına uyum … Okumaya devam et 2022 Pazarlama Teknolojileri Trendleri
Kategoriler Blog
Çevrimiçi muhasebe yazılımı olarak da bilinen bulut muhasebe programı, uzak bir sunucuda barındırılan muhasebe yazılımıdır. Kullanıcılar, verilerin işlendiği ve kullanıcıya geri gönderildiği “Bulut” tabanına veri aktarımı yaparlar. Yazılımlara, kullanıcılar tarafından internet veya diğer ağlar aracılığıyla bir bulut uygulama servis sağlayıcısı aracılığıyla erişilebilir. Bulut tabanlı bir muhasebe yazılımıyla, şirketteki herkes buluta kendi cihazlarında erişebildiği için, bir … Okumaya devam et Bulut Tabanlı Muhasebe Programı Nedir?
Kategoriler Blog
Otel programı, konaklama hizmeti veren işletmelerin hızlı ve kolay bir şekilde, çeşitli modüller üzerinden yönetilebilmesini sağlar. Otel programları ister bir otel, ister birden fazla otelin aynı anda tek bir program üzerinden yönetilebilmesini sağlar. Bir otel programı kendi içerisinde ön büro yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, acenta ve kontrat yönetimi, doluluk - kontenjan - satış analizleri, gider … Okumaya devam et Otel Programı Nedir?
Kategoriler Blog
Telif hakkı, hukuk önünde bir kişiye veya kuruluşa ürün veya hizmetlerin kullanım, yayılım veya satım haklarının verilmesidir. Telif hakkı, bir kişinin herhangi bir fikri veya emeği ile ürettiği ürünler veya hizmetler için yasal haklar elde etmesi olarak da tanımlanabilir. Peki, telif hakkı ne demek? Telif hakkı nasıl alınır? Telif hakkı hak talebi ne demek? İşte … Okumaya devam et Telif Hakkı Nedir?
BİLGİ AL