Yönetim sistemini yakından tanıyın…

SaaS Nedir? Ne Değildir? Neden Kullanılmalı?

SaaS Nedir? Ne Değildir? Neden Kullanılmalı?

Bulut Bilişim Teknolojisinin hizmet modellerinden biri olan SaaS (Software as a Service) Hizmet Olarak Yazılım; uzak sunucular içerisinde yer alan uygulamaların, yazılımsal veya donanımsal kuruluma gerek kalmadan internete bağlı cihazlarla kolaylıkla erişip kullanma imkanı sunan bir yazılım dağıtım modelidir.

Günümüzün vazgeçilmezi olan internet, erişiminin yaygınlaşması, veri depolama ihtiyaçlarının artması ve bu depolama tekniklerinin ilerlemesi, yazılım sektörünün de yeniden şekillenmesini sağladı. Bulut […]

KOSGEB KOBİGEL 2019 Proje Destekleri

KOSGEB KOBİGEL 2019 Proje Destekleri

KOSGEB 2019 KOBİGEL Proje Destekleri için Son Başvuru Tarihi 2 Mayıs 2019!
 
KOBİGEL KOBİ Gelişim Destek Programının Amacı Nedir?
İmalat sanayi sektöründe dijitalleşme sürecine katkı sağlayabilecek yerli teknoloji geliştiricisi KOBİ’lerin desteklenerek, hızlı ve sürdürülebilir ekonomik büyüme için modern imalat ve bilişim teknolojilerinin desteği ile verimlilik ve yüksek katma değer odaklı imalat sanayi yapısının oluşturulması hedeflenmektedir.

Akıllı dijital teknolojilerle imalat sanayinde verimi […]

Satışları Artıracak Pazarlama Yöntemleri Nelerdir?

Satışları Artıracak Pazarlama Yöntemleri Nelerdir?

Pazarlama; bir ürünün, hizmetin veya malın piyasa durumlarını ayrıntılı bir şekilde analiz ederek, satışların artırılmasını sağlamak amacıyla yapılan tüm tanıtım çalışmalarına denilmektedir. İşletmelerin iki temel fonksiyonlarından birincisi mal ve hizmetlerin üretimi, ikincisi ise bunların pazarlanmasıdır.

Satışları artıracak pazarlama yöntemleri ile İşletmenize ve hedeflerinize uygun yöntemlerini belirleyerek, talep edilen ve ihtiyaç duyulan ürün veya hizmetlerinizin, tüketicilere iletilmesini sağlayabilirsiniz. Eğer sizlerde ürün, hizmet […]

Defter Beyan Sistemi Nedir?

Defter Beyan Sistemi Nedir?

Defter Beyan Sistemi; Serbest meslek erbaplarının, işletme hesabı esasına göre defter tutan mükelleflerin, basit usule tabi olan esnaf ve sanatkarların tuttukları defterlerini, vergi beyannamelerini, bildirim ve dilekçelerini elektronik ortamda oluşturarak, düzenleme ve saklama imkanı veren sistemdir. Defter Beyan Sistemi mükelleflerin elektronik ortamda belgelerini kolaylıkla kayıt ederek, hızlı işlem yapmalarını sağlamaktadır.

Belge düzenlenebilmesine imkan tanıyan Defter Beyan Sistemine GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) […]

KOSGEB 2019 Girişimcilik Programı Destekleri

KOSGEB 2019 Girişimcilik Programı Destekleri

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme programı olan KOSGEB, Türkiye’deki işletmelerin ekonomideki varlığını artırarak, yeni buluş ve fikirlerle ürün veya hizmet üretiminin artırılmasını, başarılı işletmelerin kurulmasını, ekonomik kalkınma ve istihdam sorunlarının çözümlenmesi amacıyla kurulmuştur.

1 Ocak 2019 Girişimcilik desteği ile teknolojik alanlarda faaliyet gösterecek girişimcilere daha fazla KOSGEB desteği sağlanacağını, KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt duyurdu.
KOSGEB 2019 Girişimcilik […]