Adisyon Programı

McDonalds
CP Piliç
Başarı Holding
Gürgençler
English Time
vakumpak musteri logo
Açelya Trend
Paket Taxi
KOÇ Üniversitesi
gala iletişim
koklu zeytin 150x150
Bayburt Group
Kaan Air
Çağdaş Makine
Astronut
Ada Cerrahi Aletleri
antes dia magaza ref
ada cerrahi dia servis ref
han elektronik dia servis ref
durupack ambalaj dia magaza ref
dostcam dia magaza ref
caldini dia magaza ref
acelya dia magaza ref
mod tasarim dia magaza ref
big coffee dia restoran ref
manolya dia restoran ref
gastro antep dia restroan ref
darica belediyesi dia restoran ref
ibb spor klubu dia restoran ref
gazi burma dia restoran ref
simit center dia restoran ref
Prince Apart Hotel DİA Otel Referansı
Ayvalık Belediyesi DİA Restoran Referansı
Taşsaray Restaurant DİA Restorans Referansı
milas belediyesi dia restoran ref
portofino dia otel ref
zeytunhun otel dia otel ref
21 haziran logosu.jpg
11 dijital logo.jpg
dia ref mesh
dia ref bar oto
dia ref galvaniz
dia ref egdas
Türkiye'nin Bulut Teknolojisi ile Hizmet Veren
En Gelişmiş Yazılımı DİA ile Tanışmanın Tam Zamanı!
telefon pc tablet 3
DİA'yı denemek ya da DİA ile ilgili bilgi almak için hemen formu doldurun!

  Faaliyet Alanı *
  (Birden fazla işaretleyebilirsiniz)
  Firmanızda Çalışan Sayısı *
  DİA'yı nereden duydunuz? *

  DİA’nın sunduğu adisyon programı ile restoran, kafe gibi işletmelerinizde ödeme süreçlerinizi daha hızlı ve verimli bir şekilde yönetin. Adisyon programı, müşteri memnuniyetini artırmak ve iş akışınızı optimize etmek için tasarlanmış güçlü bir çözümdür.

  Adisyon Programı Nedir?

  Adisyon programı, genellikle restoranlar, kafeler, oteller ve benzeri işletmelerde kullanılan bir yazılım türüdür. Temel amacı, müşteri siparişlerini almak, rezervasyon işlemlerini gerçekleştirmek, faturalandırmak ve ödemeleri yönetmek olan bir sistemdir. İşletmeler, adisyon programları aracılığıyla günlük işlemlerini daha düzenli bir şekilde takip edebilir ve müşteri hizmetini iyileştirebilir.

  Adisyon programlarının temel özellikleri şunlardır:

  Rezervasyon İşlemleri: Restoran veya kafe gibi işletmelerde, rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilir. Masa doluluk durumlarını görerek tam kontrol sağlar. 

  Sipariş Yönetimi: Garsonlar veya servis elemanları, müşterilerden alınan siparişleri adisyon programına girebilir. Bu, mutfak veya bar bölümlerine iletilerek siparişin hazırlanmasını sağlar.

  Adisyon Oluşturma: Müşterinin siparişleri sona erdiğinde, adisyon programı otomatik olarak bir adisyon oluşturur. Bu adisyon(hesap), müşteriye sunularak ödeme aşamasına geçilir.

  Servis Personeli: : Restoran veya cafe gibi işletmelerde servis personellerinin; indirim,hesap alma, tahsilat, iptal gibi işlemlerde yetkilendirmeler yaparak kontrol sağlamaktadır. 

  Adisyon Oluşturma: Müşterinin siparişleri sona erdiğinde, adisyon programı otomatik olarak bir adisyon oluşturur. Bu adisyon(hesap), müşteriye sunularak ödeme aşamasına geçilir.

  Ödeme Yönetimi: Müşteriler, genellikle adisyon üzerinde belirtilen ödeme seçenekleri (nakit, kredi kartı, temassız ödeme vb.) kullanarak hesaplarını öderler. Adisyon programı, ödemelerin güvenli ve doğru bir şekilde yönetilmesini sağlar.

  Masa Takibi: Restoran veya kafe gibi işletmelerde, adisyon programları genellikle hangi masanın hangi siparişleri verdiğini takip etmek için masa numaralarını kullanır. Bu da, servis hızını artırabilir ve karmaşayı önleyebilir.

  Neden DİA Adisyon Programı?

  Hızlı ve Hesaplı Çözüm: DİA, sipariş almadan başlayarak ödeme sürecine kadar olan tüm aşamalarda size yardımcı olur. Hızlı ve etkili bir şekilde işleyen bir ödeme sistemi sayesinde müşterileriniz daha memnun kalır.

  Stok Takibi ve Yönetimi: DİA, stok takibi ve yönetimi konusunda size güçlü bir kontrol imkanı sağlar. Hangi ürünlerin ne kadar satıldığını takip ederek stoklarınızı daha efektif bir şekilde yönetebilirsiniz.

  Mobil Ödeme Seçenekleri: Gelişmiş mobil ödeme seçenekleri ile müşterilerinize daha fazla esneklik sunun. Temassız ödeme, online sipariş ve benzeri seçeneklerle ödeme kolaylığını artırın.

  Özel Kampanya ve İndirimler: Müşteri sadakatini artırmak için özel kampanya ve indirimler oluşturun. DİA, müşterilerinizin tekrar gelmelerini sağlamak için etkili bir araçtır.

  Basit Üretim: Restoran ve cafe gibi işletmelerde ilgili ürün stokları için reçeteler oluşturabilir ve gün sonunda manuel yada otomatik olarak stoklar için toplu üretim yapılabilmektedir. Bu sayede etkin bir malzeme takibi sağlanabilmektedir.

  Yemeksepeti, Getir Yemek, Trendyol Yemek Entegrasyonları: Entegre yapısı sayesinde yemek uygulamalarından siparişleri karşılayıp kurye atamaları gerçekleşmesini sağlar.

  Pavo Entegrasyonu: Güvenli Mali Uygulama kapsamında tahsilatları Pavo üzerinden sağlar, E-Arşiv, E-Fatura işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirir.

  Raporlama ve Analiz: Adisyon programları genellikle işletmelerin günlük, haftalık veya aylık satış raporları oluşturmasına olanak tanır. Bu raporlar, hangi ürünlerin daha popüler olduğu, hangi saatlerde yoğunluk yaşandığı gibi verilere erişim sağlar.

  Adisyon Programı’nın Avantajları:

  • Sipariş yönetimi ve masa takibi
  • Çeşitli ödeme seçenekleri
  • Hızlı fatura oluşturma
  • Günlük ve aylık satış raporları
  • Rezervasyon İşlemleri
  • Yemeksepeti, Getir Yemek, Trendyol Yemek Entegrasyonları
  • Servis Personeli Yönetimi
  • Pavo Entegrasyonu
  • Basit Üretim 

  DİA, sektördeki deneyimi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla öne çıkıyor. İşletmenizi daha verimli hale getirmek ve müşteri memnuniyetini artırmak için hemen DİA Adisyon Programı’nı deneyin.

  Daha fazla bilgi almak ve çözümlerimizi keşfetmek için bize ulaşın, değişime ilk adımı atın. %100 bulut teknolojisi altyapısıyla gelişmiş DİA ERP’yi kullanmaya başlayın!

  Tatildeyken bile işlerimizi yürütebilmek büyük bir özgürlük!
  Emre Çağlayan
  Emre Çağlayan
  Denetimpark
  DİA ile donanım maliyetlerinden kurtulduk ve verimliliğimizi %80 artırmayı başardık.
  Özkan Bilir
  Özkan Bilir
  Açelya Tekstil
  DİA, fiyat - performans olarak kullanılabilecek en güvenli programdır.
  Hakan Kasap
  Hakan Kasap
  Han Elektronik
  yorum balon
  DİA'nın bulut teknolojisi ile çalışan gelişmiş
  adisyon programı ile hemen tanışın!
  cta app screenshot 1