E-Fatura Zorunluluğunuz Olup Olmadığını Hemen Öğrenin!

Bizden Haberler

Kategoriler Bizden Haberler
Tüm gelir KAÇUV’a bağışlanacak DİA’dan 19 Mayıs’a Özel NFT Koleksiyonu Eşsiz dijital sanat eserleri olarak lügatımıza giren NFT’ler, popülerliğini gün geçtikçe artırıyor. Türkiye'nin en gelişmiş bulut tabanlı muhasebe programı DİA,  19 Mayıs için her biri farklı temalara sahip 8 adet NFT çalışması hazırladı ve 17 Mayıs tarihinde OpenSea platformunda satışa sundu. Satışın geliri ise Kanserli … Okumaya devam et 19 Mayıs NFT Koleksiyonu Yayında!
Kategoriler Bizden Haberler
Ar-Ge faaliyetlerini merkezi olan ODTÜ Teknokent’te yürüten, İstanbul ofisinde ise satış ve pazarlama operasyonlarını yöneten DİA Yazılım, şimdi de Ankara’daki ikinci ofisini açtı. Bulut teknolojisi avantajı ile müşterilerinin maliyetlerini düşürüp verimliliklerini artırmasını sağlayan ve Türkiye’nin en gelişmiş Bulut ERP programı olan DİA Yazılım’ın Genel Müdürü Suha Onay, hızla büyüdüklerini ve bulut bilişime olan ilginin artmasıyla beraber … Okumaya devam et DİA Yazılım, Ankara’daki İkinci Ofisini Açtı!
Kategoriler Bizden Haberler
Günümüz koşullarında, artık iş sahipleri için dijital pazarlamaya hakim olmak bir zorunluluk haline geldi. Biz de bu gerçekten hareketle 21 Ekim itibariyle 4 hafta süresince her Çarşamba günü saat 20.00’de Yetkili İş ve Çözüm Ortaklarımıza yönelik Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitimleri gerçekleştirdik. Eğitimlerde iş ortaklarımıza dijitalleşen dünyaya işletmelerini kolayca adapte edebilmeleri için sosyal medya … Okumaya devam et Yetkili İş Ortaklarımıza Dijital Pazarlama Eğitimleri Verildi!
Kategoriler Bizden Haberler
DİA Yazılım olarak kendi işini kurmak isteyen girişimciler için finansal farkındalık oluşturmaya yönelik "Girişimciler için Finans Eğitimi" webinar serisini organize ettik. Yoğun ilgi gören ve Yeminli Mali Müşavir Ömer Özbaniça'nın verdiği ücretsiz eğitimlere katılan girişimciler, girişim kurarken ve işletmelerini büyütürken finansal olarak dikkat etmeleri gereken konularda bilgi sahibi oldular. 3 Aralık 2020'den itibaren 4 hafta … Okumaya devam et Girişimciler için Finans Eğitimi DİA’da!
Kategoriler Bizden Haberler
Dünyanın En İyi Genç Üniversiteleri sıralamasında dünyada ilk 100’de ve Türkiye’deki üniversiteler içinde 2. sırada yer alan Ankara Çankaya Üniversitesi, Uygulamalı ERP derslerinde DİA kullanıyor.  1997’de Ankara Çankaya’da eğitim hayatına başlayan; 5 fakülte, 23 bölüm, 2 meslek yüksekokulu ile iki enstitüde lisans ve lisansüstü eğitim veren Çankaya Üniversitesi misyon edindiği şekilde zamanın gelişmelerine ayak uyduran … Okumaya devam et Çankaya Üniversitesi ERP Derslerinde DİA Kullanıyor!
Yılın İnovatif Yazılım Markası DİA!
Kategoriler Bizden Haberler
“Yılın İnovatif Yazılım Markası” Ödülü Sahibini Buldu! Önemli projelere imza atan ve sektörel gelişime katkı sunanların ödüllendirildiği Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. DİA Yazılım, “Yılın İnovatif Yazılım Markası Ödülü”nü aldı. Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. Teknoloji, organizasyonel ve pazarlama olmak üzere 3 başlık altında, juri ve halk oylaması sonucunda yapılan değerlendirmede, … Okumaya devam et Yılın İnovatif Yazılım Markası DİA!
İstanbul SMMM Üyeleri ile Bir Araya Geldik.
Kategoriler Bizden Haberler
İstanbul Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Eyüp, Bayrampaşa ve Bağcılar İSMMM üyeleri için gerçekleştirdiği geleneksel aylık kahvaltılarına DİA Yazılım olarak bizleri ve Yetkili İş Ortağımız Komedya Bilişim'i de davet ettiler. Keyifli geçen bu etkinlikte bizleri dinledikleri için tüm üyelere teşekkür ederiz. DİA Yazılım her zaman ve her yerde Muhasebeciler ve Mali Müşavirlerin yanında. Demo İstiyorum Teklif Al Modüller
DİA Otel Yönetimi Çözümü ile İşletmenizin Verimliliğini Artırın!
Kategoriler Bizden Haberler
DİA Otel Yönetimi Çözümü ile İşletmenizin Verimliliğini Artırın! DİA ile Otelinizin verimliliğini zirveye taşıyacak teknoloji çözümlerini konuştuğumuz  etkinliğimizi 19 Ekim 2019 Eftalia Ocean Hotel’de gerçekleştirdik. DİA Yazılım olarak geliştirdiğimiz bulut çözümlerinden DİA Otel Yönetimi çözümü ile üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek ve gelecek planlarımızı paylaşabilmek için düzenlediğimiz bu etkinliğe katılımları için teşekkür ederiz. Demo İstiyorum … Okumaya devam et DİA Otel Yönetimi Çözümü ile İşletmenizin Verimliliğini Artırın!
Kategoriler Bizden Haberler
13.Discover The Intellingence Rekabet Çağında E-Ticaret SEO ve Growth E-Ticaret sektöründe her ay farklı bir temayı ele alarak, işin uzmanlarıyla konuların değerlendirildiği, Discover The Intelligence etkinliğinde Ekim ayında “E-Ticaret, SEO ve Growth” konuları ele alındı. İş zekasını ön plana çıkaran ücretsiz bu etkinliklerle bilginin paylaştıkça çoğalmasına DİA Yazılım olarak destek verip konuşmacılar arasında CEO’muz Suha … Okumaya devam et 13.Discover The Intellingence Rekabet Çağında E-Ticaret
Kategoriler Bizden Haberler
Yeni Vergi Usul Kanunu 509 No'lu Tebliği Yayımlandı! E-Dönüşüm ile İlgili Zorunlu Geçiş Tarihleri 19.10.2019 tarihinde 30923 Sayılı Resmi Gazete’de VUK 50 ’No’lu Tebliği Yayımlandı.  Finansal teknoloji alanındaki hızlı gelişmeler beraberinde elektronik belge uygulamalarını da çok daha kapsamlı bir hale getirmiştir. Yayımlanan yeni tebliğ ile e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Müstahsil Makbuzu, e-Serbest Meslek Makbuzu gibi … Okumaya devam et Yeni Vergi Usul Kanunu 509 No’lu Tebliği Yayımlandı!
Kategoriler Bizden Haberler
25 - 29 Eylül 2019 Tarihleri Arasında Sektörün Temsilcileri Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde Bir Araya Geldi! DİA Yetkili İş Ortağı Altun Bilgi İşlem Samsun’da gerçekleştirilen 5.Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nda yerini alarak, DİA’nın  TBS (Tarım Bilgi Sistemi) – BKÜ (Bitki Koruma Ürünleri) sistemi ve daha birçok çözümü hakkında katılımcılara bilgi verdi. Demo İstiyorum … Okumaya devam et DİA Tüyap Samsun Fuarında Yerini Aldı!
1 2 3 7
BİLGİ AL