Deval Marine
Müşteri:

Deval Marine

Müşteri

Deval Marine, bir asrı aşkın süredir Deval ailesi üyeleri tarafından yönetilen bir dökme yük taşımacılığı yönetimi şirketidir. Deval Marine filosunda bugün 6 adet aktif yük gemisi bulunmaktadır.

İhtiyaç

Deval Marine, uzaktan erişimin mümkün ve kolay olduğu, bulut altyapısıyla çalışan bir ERP programı arayışındaydı.

Çözüm

Uzaktan erişimin kolay ve hızlı olduğu bir ERP programı arayışında olan Deval Marine, DİA ile tanıştığı gün programı aktif olarak kullanmaya başladı.

Değişim

DİA kullanmaya başladıktan sonra zaman tasarrufu ve verimlilik alanında önemli bir değişim yaşayan Deval Marine, insan kaynaklı hataları da minimuma indirmeyi başardı.

Deval Marine'in Hikayesi

Bir asrı aşkın süredir gemicilik işinde olan Deval ailesi, bugün Deval Marine ismi altında gemi filolarının yönetimini sağlıyor. Günümüzde aktif şekilde çalışan 6 adet büyük gemisini filosunda bulunduran şirket, uçtan uca tüm iş süreçlerini DİA ile yönetiyor.

Deval Marine’in DİA ile tanışma hikayesi, uzaktan erişimin hızlı ve kolay olduğu bir ERP programı arayışıyla başladı. Arayışın sonunda DİA ile tanışan şirket, programı aynı gün kullanmaya başladı.

DİA’ya geçtikten sonra internetin olduğu her yerden ve tüm cihazlardan erişebilmenin özgürlüğüyle süreçlerini yönetmeye başlayan şirket, zamandan büyük oranda tasarruf etmeye başladı. Beraberinde verimlilik artışı da yaşayan şirket, DİA’nın sağladığı otomasyon özellikleri sayesinde insan kaynaklı hatalarda da minimum seviyeye inmeyi başardı.

Deval Marine daha önce kullandığı programlarda pek çok çözüme ayrı ayrı ekranlardan ve modüllerden ulaşmak zorunda kalıyordu. DİA’ya geçtikten sonra şirket, tercih ettiği tüm çözümleri tek bir platform üzerinden kullanabilmenin özgürlüğüyle kendisine değer katmayı başardı.

yorum arkaplan
“DİA ile tanıştığımız gün diğer programımızı kullanmayı bıraktık ve DİA kullanmaya başladık. İş süreçlerinizi yönetirken vakitten kazanmak istiyorsanız ve performansınızı artırmak istiyorsanız bence DİA’ya geçmelisiniz.”
Serra DEVAL
Diğer Müşteri Hikayeleri