Denetimpark
Müşteri:

Denetimpark

Müşteri

Denetimpark, şirketlere vergi, denetim ve danışmanlık alanında çözüm ortaklığı hizmeti sunmaktadır.

İhtiyaç

İşletmelere finansal denetim ve danışmanlık hizmeti sunan Denetimpark, müşterilerine uzak masaüstü bağlantı ya da fiziki ziyaretlerle hizmet veriyordu.

Çözüm

Denetimpark DİA kullanmaya başladıktan sonra, DİA kullanan müşterilerinin sunucularına bağlanıp gereken vergi denetimlerini ve finansal danışmanlık süreçlerini yönetmeye başladı.

Değişim

DİA’nın bulut tabanlı oluşu sayesinde istenilen her yerden müşterilerin DİA sunucularına bağlanıp, gerekli vergi ve diğer işlemlerin yönetimi yapılabilir hale geldi.

Denetimpark'ın Hikayesi

Kurulduğu 2016 yılından bu yana firmalara maliye idaresi hizmeti sunan Denetimpark, DİA ile tüm müşterilerinin finansal yönetimi kolayca yürütebiliyor.

DİA’dan önce firmaların mesai saatleri içerisinde uzak masaüstü bağlantı ya da fiziki ziyaret yaparak mali süreçlerini yöneten Denetimpark, DİA kullanmaya başladıktan sonra herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan müşterilerinin sunucularına bağlanabilir ve gerekli kontrolleri yapabilir hale geldi.

Denetimpark müşterileri de yoğun olarak DİA kullanıyor. Dijital dönüşüme ayak uydurmak isteyen firmalar, üretim, satış, muhasebe, e-belge ve daha birçok sürecini DİA ERP programı ile yürütürken, aynı zamanda Denetimpark’ın kolayca mali denetimlerde bulunabilmesinin önünü açıyor.

Denetimpark yöneticileri, DİA kullanan müşterileri sayesinde evraklara fiziki temasa gerek kalmadığını ve dosyalama, arşivleme gibi yükümlülüklerden de kurtulduklarını belirtiyorlar. Denetimpark istediği zaman müşterisinin e-fatura veya çek gibi belgelerini çevrimiçi olarak görüntüleyebildiği için zamandan da büyük oranda tasarruf edebiliyor.

Denetimpark aynı zamanda DİA’nın satın alma, fatura, sipariş, muhasebe, beyanname ve personel gibi pek çok çözümünden faydalanıyor. DİA’nın bulut altyapısı sayesinde istedikleri her yerden işlerini yürütebiliyorlar.

yorum arkaplan
“Tatildeyken bile bilgisayarımı açıp işlerimi yürütebilmek büyük bir özgürlük benim için. Yerden, mekandan, zamandan bağımsız bir şekilde tüm süreçlere müdahale edebiliyorsam eğer, bu benim için büyük bir verimlilik anlamı taşır. Bu yüzden DİA’yı herkese tavsiye ediyorum.”
Emre ÇAĞLAYAN
Diğer Müşteri Hikayeleri