Mod Tasarım
Müşteri:

Mod Tasarım

Müşteri

Mimari tasarım sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olan Mod Tasarım, çok sayıda farklı markanın çatı markası olarak 2002 yılında kuruldu.

İhtiyaç

Mod Tasarım, alt markalarıyla ana markası arasındaki iletişimi ERP programı özelinde de kurmak istiyordu.

Çözüm

Mod Tasarım, tüm markaları ve tüm departmanları arasında iletişim kurabileceği uçtan uca çözümler sunan DİA ERP programını tercih etti.

Değişim

Mod Tasarım, DİA ERP programını kullanmaya başladıktan sonra şirket olarak dijital özgürlük kazanmış oldu. Tüm markalar ve departmanlar birbirleriyle entegre biçimde çalışmaya başladılar.

Mod Tasarım'ın Hikayesi

Mod Tasarım 2002 yılında pek çok mimari markanın çatı markası olarak kuruldu. Bugün 60’tan fazla çalışanıyla müşterilerine hizmet veren Mod Tasarım, açık ofis alanında Türkiye’nin öncü markalarından birisi haline geldi.

Mod Tasarım yıllar içerisinde pek çok ürünü ürün yelpazesine katarken ve birbirinden farklı ofis projesine imza atarken, bir yandan da geleneksel usullerle ve yabancı ERP programlarıyla yönetim süreçlerini yürütüyordu. Birkaç farklı program deneyiminin ardından DİA ile tanışan şirket, tüm süreçlerini tek bir platform üzerinden yönetebilmeye başladı.

Mod Tasarım DİA’ya geçtikten sonra, gelen bir çağrının satışa dönüşmesi, satıştan üretime aktarılması ve üretimden sevkiyata kadarki süreçlerin tümünü kayıt altına alabilmeye ve gözlemleyebilmeye başladı.

Mod Tasarım yöneticileri, şirketin günlük olarak neler yaptığını mobil cihazlarından da 24 saat kontrol edebiliyor. Aynı zamanda 6 aylık periyotlarla DİA üzerinden potansiyel müşteri faaliyetleri de yürüten Mod Tasarım, bu süreçleri de DİA’da bulunan CRM çözümüyle yönetiyor. Üretim ve satış sürecindeki tüm maliyetleri geriye dönük şekilde anlık olarak kontrol edebilen Mod Tasarım DİA ile kendisine güç ve değer katıyor.

yorum arkaplan
“Biz DİA’ya geçtikten sonra uçtan uca çözümle ilgili sınırımızın olmadığını, benzeri bir süreci oluşturabilmek için çok büyük markalara, çok yüksek maliyetlerle ödemeler yapmamız gerektiğini anladık. Üretime yönlendirdiğimiz bütün süreçleri uçtan uca takip edebilme imkanı bulduk. Bu bizim için çağ atlamak gibi bir şeydi…”
Ercan SİCİM
Diğer Müşteri Hikayeleri