Restoran

Restoran

DİA’nın bulut teknolojisi farkıyla sunduğu uçtan uca çözümler ile, hem restoranınızda müşteri memnuniyetini artırın hem de gelirlerinizi yükseltin.

Restoran Sektörünün İhtiyaçları

Restoran sektöründe başarılı olmanın yolu, müşterileri memnun etmekten geçiyor. Restoranlarda müşteri memnuniyetini artırabilmek için hizmet kalitesinin artırılması gerekiyor. DİA restoran çözümü ile, işletmenizin hizmet kalitesini artırmak çok kolay!

Bilindiği üzere restoran sektörü müşteri memnuniyeti temeline dayanan ve rekabetin çok yoğun olduğu bir sektördür. Bu sebeplere restoranların ERP, CRM, İK, bordro, İSG, e-devlet, depo yönetimi ve restoran satış yönetimi gibi ihtiyaçları bulunmaktadır. Genel olarak otomotiv sektörünün ihtiyaçları şunlardan oluşur:

placeholder

Stok Yönetimi

DİA, stok hareketlerini takip eder, stoğun doğru seviyelerde tutulmasını sağlar ve siparişlere hızlı yanıt verilmesine yardımcı olur.

Satış ve Müşteri Yönetimi

DİA, satış siparişlerini takip edebilir, müşteri taleplerini karşılayabilir, satış süreçlerini otomatikleştirebilir ve müşteri ilişkilerini güçlendirebilir.

placeholder
placeholder

Tedarik Zinciri Yönetimi

DİA, restoran sektöründe tedarik zinciri yönetimini kolaylaştırır. Tedarikçilerle işbirliğini artırır, sipariş takibi yapar, envanter yönetimini optimize eder ve lojistik süreçleri izler.

Basit Üretim Yönetimi

DİA Basit Üretim uygulaması ile restoran menülerinde bulunan ürünlerin içeriğini takip etme satış öncesi ya da satış miktarına göre bu ürünlerin üretimini sağlama, sarf edilen ürünlerin stok miktarlarının değişimleri takip edilebilir

placeholder
placeholder

Finansal Yönetim

Restoranlar için doğru finansal yönetim önemlidir. DİA, finansal süreçleri otomatikleştirir, gelir-gider takibi yapar, maliyet analizleri sunar ve finansal raporlama işlemlerini kolaylaştırır.

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

DİA, müşteri bilgilerini tek bir merkezden yönetir, müşteri taleplerini takip eder, müşteri sadakatini analiz eder ve müşteri memnuniyetini artırmak için etkili iletişim sağlar.

placeholder
placeholder

Raporlama ve Analitik

DİA, satış verilerini, stok analizlerini, finansal performansı ve diğer iş süreçlerini raporlayabilir ve bu verileri analiz ederek karar alma süreçlerini destekler.

Entegrasyon Yeteneği

DİA, tedarikçiler, müşteriler ve lojistik hizmet sağlayıcıları arasında veri paylaşımını kolaylaştırır, böylece iş süreçlerinin entegre bir şekilde yürütülmesini sağlar.

placeholder
placeholder

Mobil Erişim

DİA, kullanıcılara telefon, tablet gibi tüm cihazlar üzerinden erişim imkanı sağlar. Bu sayede saha çalışanları siparişleri takip edebilir, stok durumunu kontrol edebilir, ürün giriş çıkışları sağlanır  ve müşteri bilgilerini güncelleyebilir. Telefon, tablet gibi tüm cihazlar üzerinden restoran modülünü kullanabilir, uygulama üzerinden garsonlarla sipariş alınır, sipariş takibi yapılır ve tahsilat işlemleri gerçekleştirilir.

Lojistik ve Dağıtım Yönetimi

DİA, envanter sevkiyatını planlamak, teslimatları takip etmek, lojistik süreçlerini optimize etmek ve müşteri memnuniyetini artırmak için lojistik operasyonlarını destekler.

placeholder
placeholder

Çoklu Şube ve Depo Yönetimi

Bazı restoranlar birden fazla şube veya depo işletmektedir. DİA, bu şubeleri ve depoları tek bir ekran üzerinden yönetebilir, verileri paylaşabilir ve iş süreçlerini entegre edebilir.

Ölçeklenebilirlik

DİA, restoranların işletme büyüdükçe ölçeklenebilir olmasını sağlar. Artan sipariş hacmi, genişleyen müşteri tabanı ve gelişen iş süreçleriyle başa çıkmak için ERP sistemi kolaylıkla genişletilebilir.

placeholder
placeholder

Veri Güvenliği

DİA, restoranların verilerinin güvenliğini sağlamak için gelişmiş güvenlik önlemleri sunar. Veri şifreleme, yetkilendirme kontrolleri ve yedekleme sistemleri gibi güvenlik önlemleri, işletmelerin verilerini korumalarına yardımcı olur.

Restoran Sektörü Referanslarımız

Özdemirsim Jet1001
Tevfik Aydın Saat
Ada Cerrahi Aletler
Universal Oyuncak
Umutcan Filtre
Asteknik
Triger Market Otomotiv
Özgür Traktör Ototraktor Yedek Parça
Kızıldağ Otomotiv

Bilişim Sektörü Neden DİA Kullanmalı?

Tüm süreçlerin tek bir yazılım üzerinden yönetilebilmesi
neden bulut teknoloji
DİA’nın bulut teknolojisinde olması (Hız, güvenlik, her yerden erişim)
neden bulut arsiv
Restoran sektörüne uçtan uca çözüm sunması
Neden Bulut Güncellik?
DİA’nın güçlü bayi ağı
Neden Bulut Maliyet
Deneyimli personel yapısı
neden bulut doga dostu
Restoran yönetimine yönelik geniş tecrübe
neden bulut guvenlik

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

Ön Muhasebe Programı
Ön Muhasebe Programı

Finansal işlemlerin takibi ve daha birçok özelliği ile DİA Ön Muhasebe Yönetimi yanınızda!

BİLGİ
Mağaza Programı
Mağaza Programı

DİA Mağaza Yönetimi ile, mağaza - depo tanımlama, yetki tanımlama, hızlı satış, müşteri sadakati gibi avantajlardan faydalanın.

BİLGİ
Üretim Takip Programı
Üretim Takip Programı

Gelişmiş reçete, operatör bazında işlem takibi ve daha birçok özelliği ile DİA Üretim Yönetimi yanınızda!

BİLGİ
Restoran Programı
Restoran Programı

Restoranınızın işletme süreçlerini bulut bilişim farkıyla yönetin! DİA Restoran Yönetimi ile işletmenizin tüm yönetim süreçlerini pratik bir şekilde yürütün.

BİLGİ
Otel Programı
Otel Programı

DİA Otel Programı ile Değişime İlk Adımı Atın! Otel yönetiminizi ve takibini bulut teknolojisi ayrıcalığıyla yapın.

BİLGİ
Genel Muhasebe Programı
Genel Muhasebe Programı

DİA Genel Muhasebe Programı ile Değişime İlk Adımı Atın! Şirketinizin tüm finansal süreçlerini bulut bilişim farkıyla yönetin!

BİLGİ
Teknik Servis Programı
Teknik Servis Programı

İşletmenizin teknik servis süreçlerini bulut bilişim farkıyla yönetin! DİA Servis Hizmet Yönetimi ile şirketinizin tüm servis talep süreçlerini pratik bir şekilde yürütün.

BİLGİ
E-Fatura
E-Fatura

Cep telefonundan özgürce e-fatura hazırlama ve daha birçok özelliği ile DİA E-Fatura yanınızda!

BİLGİ
Tatildeyken bile işlerimizi yürütebilmek büyük bir özgürlük!
Emre Çağlayan
Emre Çağlayan
Denetimpark
DİA ile donanım maliyetlerinden kurtulduk ve verimliliğimizi %80 artırmayı başardık.
Özkan Bilir
Özkan Bilir
Açelya Tekstil
DİA, fiyat - performans olarak kullanılabilecek en güvenli programdır.
Hakan Kasap
Hakan Kasap
Han Elektronik
yorum balon

Sıkça Sorulan Sorular

Anlık demirbaş durum takibi yapılabilir mi?
Amortisman hesaplamak mümkün mü?
Muhasebe entegrasyonu var mı?
DİA'nın bulut teknolojisi ile çalışan gelişmiş
demirbaş yazılımı ile hemen tanışın!
cta app screenshot 1