Mobil Cihaz Kullanımı Gün Geçtikçe Artıyor

Mobil Cihaz Kullanımı Gün Geçtikçe Artıyor

Türkiye’de ve dünyada mobil cihazların önemi ve kullanımı her alanda artarak gelişmeye devam ederken, bir ülkenin teknolojiye olan merakını ve teknolojiyi ne kadar kabullendiğini de cep telefonu kullanım oranları gösteriyor.

Türkiye’de mobil kullanıcı sayısı %98, akıllı telefon kullanımı %77 ve bilgisayar kullanımı %48’dir. İnternet trafiğinin %62’si mobil cihazlardan, %36’sı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan gelmektedir.

Mobil cihaz kullanıcıları bilgi almak, alışveriş yapmak, iletişim kurmak için mobil cihazlara her geçen gün daha fazla ilgi göstermekte. İnternet kullanıcılarının %56’sı bir ürünü internette araştırmakta, %43’ü ise satın alma işlemini gerçekleştirmektedir. İnternetten alışveriş yapan kişi sayısı ise 31,7 milyon olmuştur.

Akıllı telefonların hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesiyle; sıcak satış, soğuk satış, depo sayımı, yönetimsel işlevler gibi faaliyetlerin endüstriyel el terminalleri, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlayan mobil yönetim sistemleri geliştirilmiştir.  Başarılı işletmelerin çoğu mobil cihaz kullanımının artışından yararlanarak bu alana yatırımlar yapıyor. Artık bütün yönetim sistemleri akıllı cihazlara entegre bir şekilde çalıştırılıyor. Tamamen online olarak kullanılabilen DİA Mobil sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Zamandan ve masraftan kurtularak mobil sisteme geçerek şirket veriminizi artırabilirsiniz. Özellikle mobil uygulamalar bu anlamda büyük markalara olduğu kadar küçük işletmelere de birçok avantaj sunuyor.

İşini her yerden takip etmek isteyenler için mobil uygulamanın faydaları gün geçtikçe artıyor. DİA ile mobilden depo yönetimi, servis hizmet yönetimi, görev takip sistemi, CRM müşteri ilişkileri yönetimi, restoran yönetimi ve sıcak soğuk satışlar gibi bütün yönetim sistemlerini her zaman ulaşabilirsiniz. Mobil cihazlar ile kablosuz ağ veya mobil ağlar üzerinden sisteme online bağlanabilir ve tam entegrasyon sağlayarak, kendinize ve işletmenize mobil özgürlük kazandırabilirsiniz.

Mobil cihaz kullanımı gün geçtikçe artarken mobilde yerinizi alın.

DİA Mobil Yönetimi Sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

DİA Mobil Yönetimini siz de hemen denemek için demo talep formunu doldurun.