Yetkili İş Ortaklarımıza Dijital Pazarlama Eğitimleri Verildi!

Yetkili İş Ortaklarımıza Dijital Pazarlama Eğitimleri Verildi!

Günümüz koşullarında, artık iş sahipleri için dijital pazarlamaya hakim olmak bir zorunluluk haline geldi. Biz de bu gerçekten hareketle 21 Ekim itibariyle 4 hafta süresince her Çarşamba günü saat 20.00’de Yetkili İş ve Çözüm Ortaklarımıza yönelik Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitimleri gerçekleştirdik.

Eğitimlerde iş ortaklarımıza dijitalleşen dünyaya işletmelerini kolayca adapte edebilmeleri için sosyal medya kanallarını nasıl yönetmeleri gerektiği ve de SEO ve Dijital Reklam Yönetimi konularında detaylı bilgi verildi.

Ücretsiz olarak 4 hafta süresince Stradesco İçerik Pazarlama Ajansı Başkanı Zeynep Kömürcü Bulut tarafından online olarak verilen eğitimin içeriği şöyleydi:

 1. 28 Ekim Çarşamba – Saat: 20.00 – Sosyal Medya ve Google Reklamları -1
  Eğitim Detayı: Reklam tipleri, uzantıları, ek açıklamalı snippetler, anahtar kelime analizi, hedef kitle analizi, rekabet analizi, metin reklam stratejileri, görüntülü reklam stratejileri, video reklam stratejileri, yeniden pazarlama, dinamik reklamlar, öneriler dashboard.
 2. 4 Kasım Çarşamba – Saat: 20.00 – Sosyal Medya ve Google Reklamları -2
  Eğitim Detayı: Landing page hazırlama, reklam hedefleme, reklam tipleri (hikaye, koleksiyon vs), Facebook Pikseli, Facebook Business, Facebook Ads Manager, Instagram reklamları, istatistik ve analiz, yeni stratejiler, hedef kitle analizi, metin stratejileri.
 3. 11 Kasım Çarşamba – Saat: 20.00 – SEO
  Eğitim Detayı:
  – Genel SEO: Odak anahtar kelime, anahtar kelimeler, konu başlığı, alt başlıklar, okunurluk, description metni, görsel isimlendirme, iç linkler ve dış linkler
  – Teknik SEO: Hosting seçimi, SSL, mobil uyumluluk, sayfa hız optimizasyonu, tarama bütçesi, 3xx 4xx 5xx response kodları, 301 yönlendirmesi, Amp nedir, W3C standartları, schema.org, yinelenen içerik, hreflang etiketleri.
 4. 18 Kasım Çarşamba – Saat 20.00 – Girişimciler için Linkedin
  Eğitim Detayı: Algoritmalar, neden Linkedin, kişisel ve şirket hesapları arasındaki farklar, Linkedin’de markalaşma, yorum yönetimi, Linkedin grupları, Telegram & Whatsapp grupları, Linkedin reklamları, Linkedin’den mesaj gönderimi, Linkedin’de iş ilanı ve Linkedin’in etkin kullanımına örnekler. 

Eğitimleri izlemek için tıklayın.