EMEA Fast500 ‘de ilk 20’de yer alan tek Türk şirketi OPLOG DİA’yı tercih edeli 5 yıl oldu

EMEA Fast500 ‘de ilk 20’de yer alan tek Türk şirketi OPLOG DİA’yı tercih edeli 5 yıl oldu

EMEA Fast500 ‘de ilk 20’de yer alan tek Türk şirketi OPLOG DİA’yı tercih edeli 5 yıl oldu. Oplog tüm muhasebe işlemlerini, personel ve demirbaş yönetimini DİA Kurumsal Yönetim Sistemi ile takip ediyor. Aynı zamanda DİA E-Devlet Çözümleri kapsamında e-fatura, e-defter, e-arşiv modüllerini kullanarak işletme verimliliğini arttırıyor.

2013 yılında Bilkent Cyberpark’ta kurulan ve 5 yıldır DİA Mutlu Müşteriler arasında yer alan OPLOG, Lojistik tecrübesi ve geliştirdiği yazılımlarla tüm tedarik zinciri operasyonlarına, tasarruf ve verimlilikle birlikte global entegrasyon imkânı katarak akıllı çözümler sunuyor. Teknokentte yer alan inovasyon merkezinde, mühendis ekibiyle geliştirdiği lojistik teknolojilerini, saha ve depolarındaki operasyonel ekipler aracılığıyla lojistik hizmetlerine dönüştüren OPLOG, dördüncü taraf lojistik (4PL) hizmet sağlayıcı olarak, dünya devi firmalara depolama, dağıtım ve teslimat gibi lojistik hizmetleri veriyor.

Ayrıca OPLOG, büyük ya da küçük e-ticaret firmaları için özelleştirilmiş depolama, sipariş karşılama, katma değerli servisler gibi hizmetler de sunuyor. 2017 yılında operasyonel lojistik hizmeti veren bir teknoloji firması olarak Deloitte Technology Fast500 yarışmasına katılan OPLOG, bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketi oldu. Elde ettiği başarı ile Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan EMEA Fast500 Programında ilk 20’de yer alan tek Türk şirketi olmayı başardı.

OPLOG Genel Müdürü Halit Develioğlu DİA ile ilgili şu sözleri söyledi.

“DİA’nın muhasebe çözümlerini kullanıyoruz. E-fatura ve E-arşiv fatura kesim işlemlerimiz gerçekleştiriyoruz. Bizim için kullanımının kolay olması büyük avantaj. Aynı zamanda destek ekibi de çok iyi çalışıyor. Her türlü probleme en kısa zamanda çözüm sağlıyorlar.”