DİA Yazılım’a Bir Ödül Daha!

DİA Yazılım’a Bir Ödül Daha!

Türkiye’nin önde gelen inovasyon ve teknoloji markalarının buluştuğu Kariyer ve Teknoloji Ödülleri Töreni’nde DİA Yazılım, Yılın Muhasebe Yazılımı – En İyi Teknoloji Markası ödülünü aldı.

Gelişmekte olan dünya ile birlikte gelişen ve Türkiye ekonomisine ciddi katkı sağlayan markaların ödül aldığı Kariyer ve Teknoloji Ödülleri Ödül Töreni bu yıl Wyndham Grand İstanbul Levent’te yapıldı. 26 Eylül’de düzenlenen töreni Luna ve Ratel Medya düzenledi. Türkiye’nin önde gelen teknoloji ve inovasyon markalarının ödül aldığı törende DİA Yazılım, Yılın Muhasebe Yazılımı – En İyi Teknoloji Markası ödülünün sahibi oldu.

DİA Yazılım Genel Müdürü Suha Onay, ödülü almaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Yazılım sektörü, uçsuz bucaksız ve tamamen hayal gücüne bağlı. Bu da her gün yeni iş fikirleri ve yeni ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. DİA Yazılım 20 yıllık bulut teknolojisi tecrübesiyle, işletmelerin uçtan uca tüm finansal ve yönetimsel ihtiyaçlarını karşılıyor. Türkiye’nin en gelişmiş bulut ERP yazılımı olduğumuzu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Her zaman araştırmaya ve geliştirmeye devam ederek, büyümemizi sürdürmeyi hedefliyoruz. Bu ödül bize ne kadar doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösterdi. Çok gururluyuz ve çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Başta teknoloji dünyası olmak üzere, kendi alanlarında başarılı işlere imza atan ve kariyer hayatında örnek teşkil eden ünlü kişilerin yer aldığı törende, sanat ve cemiyet hayatından da özel isimler yer aldı. Her bir ödülün sahibi alanında uzman jürilerin oylarıyla sahiplerini buldu. Ünlü sanatçı Ece Seçkin’in verdiği konserle beraber ödül töreni son buldu.