DİA Yazılım “Bayim Olur Musun?” Fuarında!

DİA Yazılım “Bayim Olur Musun?” Fuarında!

Yüzde 100 bulut teknolojisi altyapısıyla işletmelere uçtan uca ERP hizmeti sunan DİA Yazılım, birçok farklı sektörden markanın yer aldığı ve sektörün ticaret ağlarını örmeye destek olan “Bayim Olur Musun?” fuarında yerini alacak. Fuar, 27-30 Ekim 2022 tarihleri arasında, İstanbul – Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek.

Bayim Olur Musun? fuarı, yatırımcı ve markaları buluştururken, franchise ve markalı bayilik sisteminin tüm oyuncularını tek bir çatı altında topluyor.

Muhasebeden üretime, stok-depo yönetiminden diğer tüm satış ve satın alma süreçlerine kadar şirketlere uçtan uca ERP yazılım çözümü sağlayan, aynı zamanda Gelir İdaresi Başkanlığı özel entegratörü olan DİA Yazılım, 27-30 Ekim 2022 tarihleri arasında, İstanbul-Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek ‘Bayim Olur Musun?’ fuarında yerini alacak.

DİA Yazılım bayisi olanlar; tahsilat riski olmayan kazanç modeli, teklif koruma sistemi, ücretsiz promosyon malzemeleri, online satış imkanı, eğitimler, %95 müşteri memnuniyeti ve 7/24 hızlı destek avantajlarından yararlanabiliyor.

DİA Yazılım Genel Müdürü Suha Onay, katılacakları fuarla birlikte bayi ağını daha da genişletmeyi istediklerini belirterek, “Ticari işletmelerde kullanımı giderek artan bulut yazılımlar, iş hayatında veri güvenliğini ve birçok kolaylığı bir arada sunuyor. Bulut teknolojisi hızla büyümeye devam ediyor. Özellikle geçmişte ERP tecrübesi olan girişimcilerden çok fazla bayilik başvurusu alıyoruz. Bayi sayımız şu an 330 Gelen yoğun talep ile beraber bayi sayımızı her geçen gün artırmaya devam ediyoruz.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.