DİA Yazılım, Ankara’daki İkinci Ofisini Açtı!

DİA Yazılım, Ankara’daki İkinci Ofisini Açtı!

Ar-Ge faaliyetlerini merkezi olan ODTÜ Teknokent’te yürüten, İstanbul ofisinde ise satış ve pazarlama operasyonlarını yöneten DİA Yazılım, şimdi de Ankara’daki ikinci ofisini açtı.

Bulut teknolojisi avantajı ile müşterilerinin maliyetlerini düşürüp verimliliklerini artırmasını sağlayan ve Türkiye’nin en gelişmiş Bulut ERP programı olan DİA Yazılım’ın Genel Müdürü Suha Onay, hızla büyüdüklerini ve bulut bilişime olan ilginin artmasıyla beraber üye sayılarının da arttığını ifade etti.

Bu artışa cevap verebilmek için, Ar-Ge ekibi başta olmak üzere, her departmana yeni arkadaşlar kazandırdıklarının da altını çizen Onay, “Önümüzdeki 5 yıl içerisinde farklı ülkelerde hizmet verme hedefimiz var. Ankara’da yeni ofisimizi açtık. Türkiye genelinde her sektöre hizmet sunuyoruz. 2021’de toplam çalışan sayımızı 2020 yılına göre yüzde 33 artırdık. 2022’de daha da büyümeyi hedefliyoruz. İyi eğitimli personel sayımızı artırarak, Ar-Ge yeteneğimizi daha da geliştirmeye çalışıyoruz. Hem Ar-Ge personel sayımızı, hem de bu personellerimizin niteliklerini artırıyoruz. Yeni ofisimiz bu hedefimize ulaşmakta bizlere destek sağlayacak.” şeklinde konuştu.

DİA Ofis Açılışı

Onay ayrıca; dünyanın hızla değiştiğini ve bu değişime ayak uydurabilmek Ar-Ge’ye yatırım yapmaya devam ettiklerini, bayi sayılarını da yüzde 22 artırarak, 330 bayiye ulaşmayı başardıklarını söyledi.

Ankara Tepe Prime’ da bulunan yeni ofislerinin açılışına, İstanbul ve Ankara’daki tüm DİA çalışanları katıldı. Yarışma ve oyunların düzenlendiği açılış etkinliğinde, yarışmaları kazanan çalışanlara çeşitli ödüller verildi. Etkinlikte aynı zamanda 2022 yılı itibariyle yeni pozisyonlarına terfi alan çalışanlar da duyuruldu. Akşam saatlerine kadar devam eden keyifli açılış programının ardından, akşam yemeğinde tüm DİA çalışanları hem yeni ofisin açılışını hem de 2021 yılındaki başarılarını ve yeni yılı kutladı.