DİA Süreç Yönetimi ile İşler Otomatik Hale Geliyor!

DİA Süreç Yönetimi ile İşler Otomatik Hale Geliyor!

İşletmelerin internetin olduğu her yerden ve tüm cihazlardan kolaylıkla iş yapabilmelerine olanak sağlayan ve Türkiye’nin en gelişmiş bulut ERP yazılımı olan DİA Yazılım, güncellenen yeni versiyonunda yer alan DİA Süreç Yönetimi modülünü müşterilerinin hizmetine sundu. DİA Süreç Yönetimi modülüyle işletmeler, iş süreçlerinin takibini kolaylıkla sağlarken, şirket içi iş akış planı oluşturarak, uçtan uca takip edilebilir bir sistem sunuyor.

DİA Yazılım’ın geliştirdiği son yazılımı DİA Süreç Yönetimi modülü, işletmelerin iş süreçlerinde belli bir standart yakalamalarını sağlayan ve iş yönetimini merkezileştiren bir sistem. Sistem; işletmeler için iş akış planı oluşturarak, uçtan uca takip edilebilir bir sistem oluştururken, tüm çalışanların süreç yönetimi içerisindeki görev tanımlarını belirleyerek verimliliği de ciddi oranda artırıyor. Modül aynı zamanda işletmelerin dinamik süreçler tasarlayarak, çeşitli işlerin tanımlanması, otomatikleştirilmesi ve takibini sağlayabilmesini mümkün kılıyor.

DİA Süreç Yönetimi modülü hakkında açıklamalarda bulunan DİA Yazılım Genel Müdürü Suha Onay, “Uzun zamandır işletmelerden ve bayilerimizden bu modül için istekler alıyorduk. Bu modülü geliştirirken hem işletmelerin isteklerini ön planda tuttuk hem de karmaşık süreçlerini kolaylaştırma konusundaki iddiamızı da güçlendirdik. DİA Süreç Yönetimi ile işletmeler, hiçbir kodlama veya detaylı uğraş gerektirmeden, sürükle bırak yöntemiyle otomatik iş süreçleri oluşturabilirler. İşletme içi çok sayıda aksiyon, belirlenmiş kurallar çerçevesinde hazırlanabilir. Detaylı Süreç Yönetimi ekranı ile yapılan iş atamaları ve zaman aşımı gibi sonuçların kontrolü de kolaylıkla yapılabilir.” dedi.