19 Mayıs NFT Projesi, KAÇUV Bağışı ile Tamamlandı

19 Mayıs NFT Projesi, KAÇUV Bağışı ile Tamamlandı

Türkiye’nin en gelişmiş bulut tabanlı muhasebe programı DİA Yazılım, 19 Mayıs için her biri farklı temalara sahip 8 adet NFT çalışması hazırlayıp OpenSea platformunda beğeniye sunmuştu. Projenin son aşamasında DİA Yazılım, KAÇUV işbirliğiyle üniversite öğrencilerine eğitim bursu verecek.

NFT sanatçısı Çağatay Kemal Tok imzasıyla, 19 Mayıs için her biri farklı temalara sahip 8 adet NFT koleksiyonu hazırlayan DİA Yazılım, çalışmaları 17 Mayıs tarihinde OpenSea platformunda beğeniye sunmuştu. DİA Yazılım duyurduğu gibi projenin tüm gelirini Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) işbirliği ile 6 üniversite öğrencisine 1 yıllık eğitim bursu için bağışlayacak.

DİA Yazılım Genel Müdürü Suha Onay; “DİA Yazılım olarak, bir teknoloji firması olmanın vizyonuyla, yardım organizasyonlarımızı teknolojinin yeni trendleriyle bir araya getirmekten mutluluk duyuyoruz. 19 Mayıs için hazırladığımız her biri farklı temalara sahip 8 adet NFT çalışmasını 17 Mayıs’ta OpenSea platformunda beğeniye sunmuştuk. Projemizin son aşaması olarak da, KAÇUV işbirliğiyle 6 üniversite öğrencisine 1 yıllık eğitim bursu veriyoruz. Böyle bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyiz” şeklinde konuştu.

Koleksiyonu ziyaret etmek için tıklayın.

kacuv dia yazilim sertifikasi