19 Mayıs NFT Koleksiyonu Yayında!

19 Mayıs NFT Koleksiyonu Yayında!

Tüm gelir KAÇUV’a bağışlanacak

DİA’dan 19 Mayıs’a Özel NFT Koleksiyonu

Eşsiz dijital sanat eserleri olarak lügatımıza giren NFT’ler, popülerliğini gün geçtikçe artırıyor. Türkiye’nin en gelişmiş bulut tabanlı muhasebe programı DİA,  19 Mayıs için her biri farklı temalara sahip 8 adet NFT çalışması hazırladı ve 17 Mayıs tarihinde OpenSea platformunda satışa sundu. Satışın geliri ise Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na (KAÇUV) bağışlanacak.

19 Mayıs için her biri farklı temalara sahip 8 adetlik NFT koleksiyonu hazırlayan DİA Yazılım, çalışmaları 17 Mayıs tarihinde OpenSea platformunda satışa sundu. Satıştan elde edilen gelir KAÇUV’a bağışlanacak.

DİA Yazılım Genel Müdürü Suha Onay; DİA Yazılım olarak, bir teknoloji firması olmanın vizyonuyla, yardım organizasyonlarımızı teknolojinin yeni trendleriyle bir araya getirmekten mutluluk duyuyoruz. 19 Mayıs için hazırladığımız her biri farklı temalara sahip 8 adet NFT çalışmasını 17 Mayıs’ta OpenSea platformundan satışa sunduk. Teknolojiyle sanatın iç içe olduğu bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyiz” şeklinde konuştu. Koleksiyona DİA Yazılım adına NFT sanatçısı Çağatay Kemal Tok imzasını attı.

Koleksiyonu ziyaret etmek için tıklayın.