DİA, Bir Kobi Hikayesi'ni Gururla Sunar! Keyifli Seyirler... İZLEYİN!

Basında DİA

Günümüz koşullarında, artık iş sahipleri için dijital pazarlamaya hakim olmak bir zorunluluk haline geldi. Biz de bu gerçekten hareketle 21 Ekim itibariyle 4 hafta süresince her Çarşamba günü saat 20.00’de Yetkili İş ve Çözüm Ortaklarımıza yönelik Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitimleri gerçekleştirdik. Eğitimlerde iş ortaklarımıza dijitalleşen dünyaya işletmelerini kolayca adapte edebilmeleri için sosyal medya … Okumaya devam et Yetkili İş Ortaklarımıza Dijital Pazarlama Eğitimleri Verildi!
DİA Yazılım olarak kendi işini kurmak isteyen girişimciler için finansal farkındalık oluşturmaya yönelik "Girişimciler için Finans Eğitimi" webinar serisini organize ettik. Yoğun ilgi gören ve Yeminli Mali Müşavir Ömer Özbaniça'nın verdiği ücretsiz eğitimlere katılan girişimciler, girişim kurarken ve işletmelerini büyütürken finansal olarak dikkat etmeleri gereken konularda bilgi sahibi oldular. 3 Aralık 2020'den itibaren 4 hafta … Okumaya devam et Girişimciler için Finans Eğitimi DİA’da!
Dünyanın En İyi Genç Üniversiteleri sıralamasında dünyada ilk 100’de ve Türkiye’deki üniversiteler içinde 2. sırada yer alan Ankara Çankaya Üniversitesi, Uygulamalı ERP derslerinde DİA kullanıyor.  1997’de Ankara Çankaya’da eğitim hayatına başlayan; 5 fakülte, 23 bölüm, 2 meslek yüksekokulu ile iki enstitüde lisans ve lisansüstü eğitim veren Çankaya Üniversitesi misyon edindiği şekilde zamanın gelişmelerine ayak uyduran … Okumaya devam et Çankaya Üniversitesi ERP Derslerinde DİA Kullanıyor!
15 Ocak 2020 Çarşamba Günü düzenlenen Biz Bize Konuşmalar’da Kanal ve İş Geliştirme Müdürümüz Emre DİKTAŞ katılımcılara “Yerli Bulut Teknolojisi ile ERP ve E-Dönüşüm Çözümleri” konulu bilgilendirme sunumu yapıldı. Katılımları için mühendis ve mimarlarımıza teşekkür ederiz. Demo İstiyorum Teklif Al Modüller
1 2 3 9
BİLGİ AL