DİA ile Ayrıcalıklar Dünyasını Keşfedin!

Sektörünüze özel gelişmiş çözümlerimiz ile
Şirketinizi Bulut Teknolojisine Taşıyın.
GELECEĞE ADIM ATIN!

Bulut Tabanlı Yazılım

Bulut alt yapısında çalışan DİA Kurumsal Yönetim Sistemi yazılımı istenilen yerden ( mekan bağımsız ), istenilen zamanda ( zaman bağımsız ), istenilen cihazdan (platform bağımsız) her türlü İnternet bağlantısı ile ( ister ADSL, ister modem, ister cep telefonu) kullanılabilir.

Tamamen Internet üzerinden kullanılan, kolayca çalıştırılabilen kurumsal yönetim sistemi.

bulut-farkli
istemci

Özel İstemci Farkı

Bulut tabanlı diğer uygulamalar bir browser üzerinden çalışırken DİA kendi istemcisi üzerinde çalışmaktadır.  Böylece bilinmeyen yazılımlar tarafından gelebilecek saldırılara karşı güvenlik artırılır.

Ve sunucu kullanıcıların istemcisine müdahale edebilir. Sayfa yenilemeden kaynaklı veri kayıpları yaşanmaz.

Web uygulamaları browser üzerinde çalıştıkları için ara yüzleri HTML ile sınırlıdır. DİA istemcisi sayesinde kullanıcıya zengin ara yüz tasarımları sağlar.

Uygulama geliştirme daha hızlı yapılır ve bu geliştirmeler kullanıcıya daha hızlı bir şekilde yansıtılabilmektedir.

Otomatik Güncelleme

Yeni sürüm kurma ve güncelleme işlemlerinin artık tarih oluyor. DİA Kurumsal Yönetim Sistemi ile Her zaman en güncel, en son sürümü otomatik olarak kullanırsınız.

Tüm güncellemeler otomatik ve şeffaf bir şekilde yansıtır. Uygulamalar tamamen merkezden güncellenir ve verilerinizin bütünlüğü korunur.

otomatik-guncelleme
guvenlik

Güvenli

Banka sistemlerinde de kullanılan 256 bit SSL teknolojisi ile en üst düzeyde sağlanan veri güvenliği ile güvendesiniz. Veri güvenliği merkezi olarak sağlanır.

Virüs derdi yok. Virüslerden kesinlikle etkilenmeyen sunucu sistemi ile saldırılara karşı sisteminiz verileriniz güvenliklidir.

Zaman, Mekan, Platform Bağımsız

Küçük bir istemci programı ile her platformda çalışır. (Windows, Linux, Mac OS X. Android, IOS) Internet olan her yerde, istediğiniz zaman giriş yaparak kullanım özgürlüğüne sahip olursunuz.

bagimsiz
maliyet

Düşük Maliyet

Özelleştirme ve Uygulama,  Donanım, Bilişim Personeli, Bakım, Eğitim gibi maliyetleri DİA Kurumsal Yönetim Sistemi ile minimuna indirin, ortadan kaldırın!

Hızlı ve Eksiksiz Destek

Benzeri olmayan yardım ve destek sistemi, yardıma ihtiyacınız olduğunda kendi belirleyeceğiniz destek kullanıcısını sisteme bağlama. DİA İstemci üzerinde tanımlanan destek kullanıcısı ve yetkileri sayesinde destek kullanıcısı sizin kontrolünüzde.

destek
yedekleme

Yedekleme

Günlük olarak güvenli  ve otomatik bir şekilde tüm verileriniz yedeklenir, ve bankalarda kullanılan güvenlik sistemi ile aynı şekilde buluttaki sunucularda saklanır. İstenildiği zaman belirli bir yedeğe geri dönülebilir.

Üretimden, e-Ticaret’e,
tekstil mağazasından restoran zincirine,
otel yönetiminden servis yönetimine
oldukça geniş çözüm kütüphanemizden
firmanız için mükemmel çözüm
SİZİ BEKLİYOR!

Kolay Kullanım ve Hızlı Veri Girişi

Tamamen klavye kısa yolları ile de kullanılabilen grafiksel ara yüz. Kolay ve hızlı öğrenilebilen pratik yapısı sayesinde hızlı veri girişi yapılabilir. Fonksiyon tuşlarının gücünü hissedin.

Modüler Tam Entegre Yapı

Her modül, her çözüm birbiriyle gerçek zamanlı olarak entegredir. Şirketin tüm kullanıcıları, tüm departmanları aynı sunucuyu kullanır. Aynı anda birden fazla işlem yapmaya olanak verir.

Zengin Rapor Tasarımları ve Çıktı Alabilme

Her türlü grafik raporun tasarlanmasına olanak veren bir rapor tasarım ara yüzü. Tüm raporların kolay kullanılabilir pratik rapor tasarım ara yüzü ile istenilen şekilde ( PDF ve hem Excel hem de Open Office ile çalışabilen XLS dosyaları olarak alınabilmesi ) baskı alabilme.

Nokta vuruşlu (dot-matrix) yazıcılardan hızlı baskı alabilme imkânı.

Esnek Dinamik Alanlar

Dinamik alan tanımlamaları ile ihtiyaca uygun veri türü tanımlama ile her sektöre uyarlanabilen kolaylıkla veri takibi yapılabilir.

Gelişmiş Tablolama ve Filtreleme Özellikleri

Kullanıcı bazlı olarak ayarlanıp kaydedilebilen tablolar, filtreler, tablo dinamik kolonlar oluşturma, liste tasarımları kaydetme, gelişmiş tablo biçimlendirme, gelişmiş arama yöntemleri, excel verilerini Copy + Paste ile tablolara veri ekleme.

Kullanıcı Yetkilendirme

Gelişmiş yetkilendirme ile detaylı kullanıcı yetkilendirme olanağı ve kullanıcı grupları oluşturarak grup bazlı yetkilendirme imkânı ile daha kolay yetkilendirme sağlar.

Anlık Bildirimler

Diğer kullanıcıların yaptığı işlemlerin sistemde anında aktif kullanıcılar tarafından görülebilmesi.

Chat ( Anlık Mesajlaşma )

Şirkette bulunan aktif kullanıcılar arasında isteğe bağlı olarak anlık mesajlaşma imkânı.

Loglama

Güvenlik amacıyla tüm kullanıcıların yaptığı işlemler otomatik olarak silinemeyen bir şekilde kayıt altına alınır ve verilerin eski halleri sistemde saklanır. Güvenlik kayıtlarında kolayca filtreleme ve arama yapılabilir.

BİLGİ AL