B2BC Denizbank ve Vakıfbank Sanal Posu Güncellendi.

Versiyon değişiliği yapılan, Denizbank ve Vakıfbank Sanal Poslar için , Dia B2BC Pos Entegrasyon kullanımında güncelleme yapılmıştır.


Personel Puantaj Listesi Ekranı (per2000) Kolonlarına Personel İşe Giriş ve Ayrılış Tarihleri Eklendi.

Personel Puantaj Listesi ekranı (per2000) kolonlarına personellerin işe giriş tarihi ve işten ayrılış tarihi kolonları eklendi.

6606


Satış Fatura İade Nedenleri Seçimi ve Raporlanması Eklendi.

Perakende ve Toptan Satış İrsaliyesi ile alınan iadelerin, iade nedenlerinin kaydedilebilmesi ve raporlanabilmesi sağlandı. İade nedenlerinin belirlendiği ekran hazırlandı. İade faturalarında kalemlerde seçilmesi sağlandı. İade Nedenleri Listesi raporu eklendi. İade nedenleri için Sistem Parametrelerine zorunluluk parametreleri eklendi. İade faturaları haricindeki faturaları kaydederken iade zorunlu parametresinin dikkate alınmaması sağlandı.

6777-1

6777-2


Günlük Ziyaret Analizi (dag1410a) Raporunda Gidilmiş ve Gidilmemiş Cari Detayı Göstermesi Sağlandı.

Günlük Ziyaret Analizi raporunda tanımlı olan rotaların toplamı geliyor. Kullanıcıların; rotada tanımlı olup da kimlere gidilmedi ya da rota dışında olan hangi müşterilere gidilmiş, ne kadarlık iş yapılmış (fatura, irsaliye, sipariş, kasa fiş detayı vb.) görebilmesi sağlandı. Günlük rota ziyaretleri raporunda ziyaretlerin planlı gidilenler, plansız gidilenler ve planlı olup gidilmeyen şeklinde detaylarının görüntülenmesi sağlandı. Günlük Ziyaret Analizi raporuna detayları göster parametresi eklendi.

8210-1

8210-2


E-Fatura Tasarımına Ödeme Planına İstinaden Vade Gün Eklendi.

Fatura vade tarihinin parametrik olarak e-fatura note alanında çıkması sağlandı.


Cari Kart Listesi(scf1100C) Raporuna, Cari Kart Resmi Seçilmesi Eklendi.

Cari Kart Listesi(scf1100C) raporunda cari resimlerinin görüntülenebilmesi için resim çerçevesi eklendiğinde açılan özellik penceresinden “Alan Seç” denildiğinde açılan seçim menüsüne Cari Kart Resmi eklendi.

8618


E-fatura Aynı Vergi Numaralı Birden Çok Carinin Faturada Seçimi Düzenlendi.

E-fatura gelen kutusunda [F2 Fatura Aktar] ile aynı vergi numarasına sahip birden çok cari tanımlı ise faturaya gelen cari düzenlenmesi için cari eşlemesi yaparken sadece e-fatura senaryosu olan carilerin dikkate alınması sağlandı.


İşlem Raporunda(scf9020A) Çek-Senetlerin Bordrolarının Son Bordro Tarihine Göre Alınması Sağlandı.

İşlem Raporunda(scf9020A) Çek-Senet bordrolarının tarihlerini vade tarihini baz alarak değil, Çek-Senet işleminin ilgili rapora son bordro tarihine göre getirilmesi sağlandı.


Teklif Listesi Ekranında (scf2500) Teklif Eki Kolonu Eklendi.

Teklif Listesi Ekranında (scf2500) fişte ek dosyanın olup olmadığını gösteren kolon eklendi.

8900


Cari Raporlama Filtrelerine Proje Kodu ve Açıklamasına Göre Filtreleme Eklendi.

Cari raporlarında (Ekstre, Mutabakat, Vade Ekstresi, Servis Ekstresi) Proje Kodu ve Açıklaması alanları satır alanlarına ve filtrelere eklendi.

8920-1

8920-2

8920-3


Muhtasar Beyannamesi(muh3012a) Raporuna, Eklenen İşyeri ve İşçi Bilgileri Eklendi.

Muhtasar Beyannamesi(muh3012a) raporuna İşyeri Bilgileri ile İşyeri Çalışan Bilgileri detay satırları eklendi ve tasarımı yapıldı. Mülkiyetsiz yazımı Mükellefiyetsiz Şube olarak düzeltildi.
Muhtasar Beyannamesi(muh3012a) nde İşyeri ve İşyeri Çalışan Bilgileri tablolarında zorunlu alanlar oluşturuldu.

8921-1

8921-2


Aktivite Raporu (Günlük/Haftalık) Eklendi.

Müşteri ilişkileri modulü – Aktivite raporu hazırlandı. Belirtilen tarih aralığındaki toplu şekilde; Yeni eklenen potansiyelleri, Carileşen potansiyelleri, Fırsatlari, Görüşmeleri, Teklifleri, Görevleri işlemlerini Satış Elemanı ve/veya Cariye göre alınması sağlandı. Görüşme notlarına Satış Elemanı eklendi. Aktivite Raporunda Görüşme Notları kısmında Satış Elemanına göre filtre edilmesi sağlandı.

9028-1 9028-2


Kdv Beyannamesinde(1015A) Güncellendi.

Kdv Beyannamesinde(1015A) versiyonu güncellendi.


BİLGİ AL