Blog

Yönetim sistemini yakından tanıyın…

Türkiye’deki KOBİ’lerin Yüzde 71’i Buluta Sıcak Bakıyor

KOBİ’lerin bulut bilişim kullanımındaki isteği ve farkındalığı her geçen gün artarken, yarısından fazlası bulut hizmetlerinde ilk tercihini DİA Yazılım gibi yerel şirketlerden yana kullanıyor. Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi Radore, KOBİ’lerin BT altyapı ihtiyaçlarını ve gerçekleştirdikleri yatırımları masaya yatırıyor. KOBİ’ler düşük bütçelerle yüksek ilk yatırım maliyeti bulunan donanım yatırımları yerine bulut üzerinden hizmet almaya daha sıcak bakarken, yerel şirketleri […]

KOBİ’lerde Mobil Yönetim Özgürlüğü: DİA Mobil

KOBİ’lerde Mobil Yönetim Özgürlüğü: DİA Mobil

Sabırsızlıkla beklenen yeni DİA Mobil’in test sürümü çoktan yayınlandı. Yeni versiyonu tamamen bulut tabanlı çalışan DİA Mobil’in serüvenini Kurumsal Satış Direktörümüz Kemal Palancı’dan dinledik.

“2004 yılında DİA Kurumsal Yönetim Sistemi’nin geliştirilmesiyle başlayan serüvenimiz 2011 yılında gelişen teknoloji ile birlikte ve mobil çağın başlamasıyla birlikte kurumsal mobil uygulamaların ihtiyacına yol açmıştır.”

İLK DİA MOBİL

“Bulut tabanlı mobil yazılımını ilk olarak Kasım 2011’de yayınladık. Windows […]

Üretimin zamanında olanı makbuldür!

Üretimin zamanında olanı makbuldür!

Rekabetin bu kadar keskin olduğu bir dönemde müşteriyi bekletmek veya geri çevirmek kuşkusuz ki firma için o müşteriyi kaybetmek anlamına gelmektedir. Kaynakların kıymetinin gün geçtikçe artmasının ardından içinde bulunduğumuz süreçte mamul stok miktarının da bilinmesi gerekliliği daha da ön plana çıkan bir durum olmaktadır.

Bu gibi durumlarda karşınıza çıkabilecek her zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olacak ‘’DİA üretim yönetimi çözümleri’’ sayesinde […]

Şirket verilerinizi nasıl saklarsınız?

Şirket verilerinizi nasıl saklarsınız?

Günümüzde küçük işletmeler için de büyük işletmeler kadar çok veri depolama seçeneği var. Ancak çok fazla veri depolama seçeneğiyle, işletmeniz için doğru olanı nasıl seçersiniz?  Bir felâket durumunda kritik verilerinizin kullanılabilir durumda olmasını nasıl sağlayabilirsiniz?

Veri depolama uzmanları, küçük ve orta ölçekli işletmelerin elektronik bilgiyi korumak için en iyi yollarla ilgili önerilerini paylaşıyorlar. DİA’da ki tüm verileriniz bulutta depolanır ve otomatik […]

DİA ile Bulutta Verimli bir ERP’ye adım atın!

DİA ile Bulutta Verimli bir ERP’ye adım atın!

DİA olarak bulut tabanlı ERP hizmeti ile küçük ve orta ölçekli şirketlere verimlilik oluşturmak için yardımcı olacağımızı her zaman belirtiyoruz.

Bulut Bilişim küçük ve orta ölçekli işletmelere maliyetli depolama, web hosting ve e-posta gibi yoğun işlevlerde kullanılmak için olanak sağladı. Fakat daha küçük bir çok şirket iş süreçlerini yönetmek, gelecekteki büyüme planları için yeterli ERP çözümlerini birleştirme konusunda mücadele ediyor.

Temel iş […]